Doç. Dr. Aytül Çorbacıoğlu Esmer

Doç. Dr. Aytül Çorbacıoğlu Esmer hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilir eğer isterseniz sizde yorum yaparak diğer hastalara yardımcı olabilirsiniz.

Doç. Dr. Aytül Çorbacıoğlu Esmer Kimdir

2002 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Bölümü’nden fakülte birinicisi olarak mezun oldum. 2002-2008 yılları arasında İstanbul Tıp Fakultesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığı eğitimi aldım. Sonrasında Adıyaman Besni Devlet Hastanesi’nde, İstanbul Özel Hospitalium Hastanesi’nde ve Bakırköy Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kadın doğum uzmanı olarak görev yaptım. 2010 yılında CİSED’de (Cinsel Sağlık Enstitüsü) cinsel terapi eğitimi aldım. 2011-2015 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi Perinatoloji bölümünde çalıştım ve 2015 yılında doçent ve perinatolog ünvanlarını aldım. 2019 yılına kadar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde eğitim ve öğretim görevlisi olarak görev yaptım. Bir yıldır Şişli Mecidiyeköy’deki özel kliniğimde hastalarıma hizmet vermekteyim. Evliyim ve beş yaşında bir kız çocuğu annesiyim.

Doç. Dr. Aytül Çorbacıoğlu Esmer Hakkında

Doktorumuzun tedavi ettiği hastalıklar ;

 • Erken Doğum
 • Riskli Gebelik
 • Gebelik
 • Vajinismus
 • Sezaryen
 • Çoğul Gebelik
 • Gebelik Zehirlenmesi(preeklampsi)
 • Diyabetik Gebelik Tanısı
 • Yapışık ve Önde Gelen Plasenta
 • Plasenta Previa
 • Hamilelik

Doç. Dr. Aytül Çorbacıoğlu Esmer iletişim

Mecidiyeköy, Lati Lokum Sokak, Fidan Apt., No 7, Da 2, Şişli/İstanbul

0212 803 35 80 0552 279 92 40

Doç. Dr. Aytül Çorbacıoğlu Esmer Yorumlar

Selen M. : Ikili tarama testimi Aytul hanim ile gerceklestirdim. Kendisinin Cok ilgili ve alakali bir yaklasimi vardi. Herseyi en ince ayrintisina kadar inceledi ve aktardı.Kendisine ve ekibine cok tesekkur ederim…

Ceylan A. : Doktorumun detaylı ultrason talebi üzerinde Aytül Hanım’dan randevu aldım.
Bebeğin tek tek tüm organları, tüm gelişimi ve ilerleyişi ile ilgili bilgiyi muayene esnasında uzun uzun anlatarak aktardı. Muayene sonunda bilgilerin olduğu bir rapor ve CD ile detaylı bilgilendirmeyi yaptı.
Kendisine güvenebilirsiniz, tavsiye ederim.

Samira A. : Araştırmalarım sonucu Aytül Hanım’a ulaştım. Görüşmelerimizde beni çok rahatlattı ve güven oluşturdu. Güleryüzle karşılandım; ilgi ve alakası çok yüksekti. Uygulama sonrası bebeğimde bir sorun olmadığı ortaya çıktı. Sonrasında da bazı tetkikler yapıldı ve hiç bir sorun çıkmadı. Daha sonra detaylı ultrasıon için de Aytül Hocama gittik. Şu an 6 aylık gebeyim ve kendisi ile görüşmeye devam ediyoruz. Ekip olarak çok iyiler; hasta takipleri çok iyi. İhtiyaç duyduğumda ulaşabiliyorum ve beni mutlaka yönlendiriyor. Soranlara mutlaka tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir