Doç. Dr. Hasan Emre Koçak

Doç. Dr. Hasan Emre Koçak hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Doç. Dr. Hasan Emre Koçak Kimdir

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini 2009 yılında bitirdim. 2014 yılında Kulak Burun Boğaz uzmanı oldum. 2018 yılında doçentlik sınavını başarı ile geçtim. 10 sene boyunca Bakırköy ve Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanelerinde deneyim kazanıp 2019 yılında kendi kliniğimi kurdum. Özel ilgi alanlarım burun estetiği, kepçe kulak estetiği, göz kapağı estetiğidir. Özellikle kulak cerrahisi, gırtlak kanseri, ağız kanseri, tükürük bezi tümörleri ve tiroid(guvatr) ameliyatları ile ilgileniyorum.

Doç. Dr. Hasan Emre Koçak Hakkında

Doktorumuzun tedavi ettiği hastalıklar ;

  • Burun eğriliği
  • Baş ve Boyun Kanserleri
  • Tiroid Guatr
  • Tükürük Bezi Tümörleri
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Doç. Dr. Hasan Emre Koçak iletişim

Ataköy Towers, A blok, kat 3, no78, Ataköy, İstanbul

0539 337 90 07

Doç. Dr. Hasan Emre Koçak Yorumlar

Özge C. : Babamın hastalığı döneminde tanışıp, uzunca bir süreçte beraberdik, sonrasında nefes alamadığımı ve burnumdan rahatsız olduğumu belirterek sürece başladık. İlgi ve alakasını anlatacak kelimeler bulamam. Ameliyatımın üstünden neredeyse bir sene geçti ve bu süreçte hiçbir problem yaşamadım. İyi ki yollarımız kesişti ve ailemizin doktoru oldu…

Demet Y. : Emre beye burun estetiği ameliyatı oldum.Bir kere acı sızı olmadı.Şekli o kadar doğal ki çok memnunum çevremdekiler çok beğendi.İşine önem veren bir doktor.Hastasıyla ilgisi,diyaloğu.Nefes konusunda da hiçbir sıkıntım olmadı.İyiki diyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir