Doç. Dr. Hasan Erdem

Doç. Dr. Hasan Erdem hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Doç. Dr. Hasan Erdem Kimdir

1976 Hatay doğumlu olan Doç. Dr. Hasan Erdem, 2002 İstanbul Üni. Çapa Tıp Fakültesi mezunudur. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Genel Cerrahi A.B.D.’de 2008’e kadar eğitim gördü. 2008-2010 yılları arasında Elbistan Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Adana Numune Eğitim Araştırma Hastanesi Obezite ve Metabolik Cerrahi Birimi’ni kurdu.

Ayrıca Doç. Dr. Hasan Erdem’in Türk Cerrahi Derneği, Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği, Endokrin Cerrahisi Derneği, Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği ve Yeryüzü Doktorları Derneği’ne üyeliği bulunmaktadır.

Doç. Dr. Hasan Erdem Hakkında

Doktorumuzun tedavi ettiği hastalıklar ;

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Morbid Obezite Cerrahisi
  • Pankreas Kanseri
  • Diyabet Cerrahisi
  • Mide Balonu
  • Tüp Mide Ameliyatı

Doç. Dr. Hasan Erdem iletişim

Meşrutiyet Mah. Vali Konağı Cad. No:125 Eser Palas D:3 Nişantaşı / Şişli / İstanbul

0543 346 10 00

Doç. Dr. Hasan Erdem Yorumlar

Medine A. : Ben Mehmet aslan operasyon olalı bir sene oldu eksi 81 kilo verdim Hasan erdem hocama ve ekibine çok teşekkür ederim çok sağlıklıyım mutluyum ve huzurluyum

Özge H. : Ameliyat olalı 1 sene 2 buçuk ay oluyor bu süreçte 58 kilo verdim. Zor bir süreç bir başlangıçtı ama karşınızdaki güvenilir kişilerden o enerji ve sinerjiyi aldığınızda bir bakmışsınız korkularınız ve zorluklar hiç olmuş. Bu yeni yaşamımı Hasan hocamın güvenilir duruş ve bakışına borçluyum. Yeni değişimler güvenle başlar güven olmadığı yerde psikolojik ağrılar başlar o yüzden emin ellerde olmak gibisi yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir