Doç. Dr. Tahsin Görgülü

Doç. Dr. Tahsin Görgülü hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilir dilerseniz yorum yaparak diğer hastalarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Doç. Dr. Tahsin Görgülü Kimdir

1997 Yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2003 yılında mezun olduktan sonra 2004 yılında Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde Uzmanlık eğitimimi aldım. Eğitimim sırasında ameliyat tecrübesi edinmemin yanısıra New York üniversitesi gibi bazı kliniklerde bulunarak farklı cerrahlardan farklı bakış açıları gözlemleme tecrübesi edindim. 2010 yılında uzmanlık eğitimimi tamamlayarak mecburi hizmet görevimi Karadeniz Ereğli’de tamamladım. 2013 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalına yardımcı doçent ve Anabilim Dalı başkanı olarak atandım. Bu üniversitede öğrenci yetiştirme ve asistan eğitme fırsatı buldum. 2016 yılında Avrupa board sınavını geçerek avrupa board’umu aldım. 2017 Yılında Doçentlik Sınavında başarılı olarak doçent ünvanını aldım. 2018 Yılı Ekim ayı itibariyle İstanbul Ataşehirdeki muayenehanemde hastalarıma hizmet vermeyi sürdürmekteyim. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, American Society of Plastic Surgery ve Estetik Cerrahi Derneği Üyesiyim. Ulusal ve uluslar arası yayınlarım bulunmakla beraber, hobi olarak, patent ve tasarım tescili aldığım özel ameliyat ve ameliyat planlama cihazları tasarlamaktayım.

Doç. Dr. Tahsin Görgülü Hakkında

Doktorumuzun tedavi ettiği hastalıklar ;

 • Burun eğriliği
 • Yüz Estetiği
 • Meme Küçültme
 • Göğüs Estetiği
 • Bölgesel Yağlanma
 • Yüz Kırışıklıkları
 • Kepçe Kulak Sorunu
 • Jinekomasti
 • Abdominoplasti
 • Cilt Lekeleri
 • Meme Onarımı

Doç. Dr. Tahsin Görgülü İletişim

Uphill Towers B Blok D.111 Barbaros Mah. Akzambak sok. No:3, Ataşehir, İstanbul

0216 688 90 30 0532 330 50 31

Doç. Dr. Tahsin Görgülü Yorumlar

Derya B. : Çok güleryüzlü, hastası ile birebir ilgilenen bir hekim. Doğallıktan yana ve hastaya yakışan çözümleri sunmakta her zaman. Karın ve bacak germe, meme dikleştirme ve meme protezi, yüzüm için de botoks ve dolgu yaptırdım kendisine. Hepsinden çok memnun kaldım, çevreme de kesinlikle tavsiye ederim

Hale K. : İki ay önce Dr. Tahsin beye göz kapağı estetiği yaptırdım. Ameliyat tan sonra güneş gözlüğünüzü takıp Hastaneden çıkabilirsiniz. Günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Doktorumuzun eli çok hafif, güler yüzlü, sempatik ve ilgili. Hastasına çok güven veriyor. 5 gün sonra dikişlerim alındı görenler gözlerine inanamadı. Hiç dikiş izi yoktu göz kapaklarımda. Çok başarılı bir operasyon geçirdim. Doktor Tahsin beyi herkese tereddütsüz tavsiye ederim. Ellerine emeğine sağlık doktorcuğum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir