Hakkımızda

Hakkımızda

Sitemiz henüz yeni bir oluşum olmasına rağmen sitemizde yüzlerce doktor hakkında binlerce yorum ve çeşitli değerlendirmeler bulunmaktadır. Bu yorum ve değerlendirmelerin tamamı sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz tarafından yazılmaktadır.

Sitemiz Hakkında Genel Bilgiler

1-) Sitemizde bulunan tüm makaleler bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir tedavi yöntemi niteliği taşımamaktadır.

2-) Sitemizde yayınlanan tüm yolumlu veya olumsuz yorumlar tamamen gerçek ve tüzel kişiler tarafından gerçekleştirilmekte olup, sorumluluk yorum yapan kişilere aittir.

3-) Sitemizde yayınlanan doktorlar site editörlerimiz tarafından manuel olarak eklenmekte olup, kişisel bilgiler çeşitli biyografi sayfaları aracılığı ile ulaşılarak farklı kaynaklardan edinilmiş bilgilerdir. Hata olması durumunda sitemiz bu durumdan sorumlu değildir.

4-) Bir doktor olarak sitemizin içerisinde kişisel bilgilerinizin yer almasını istemiyorsanız, bizlere iletişim bilgilerimiz aracılığı ile ulaşarak. İçeriğinizin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talepleriniz 48 saat içinde çözümlenecektir.

5-) Sitemizde yayınlanan doktorlara yapılan tüm yorumlar site yöneticileri tarafından kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Herhangi bir hakaret, kötü söz, Türk örf ve adetlerine aykırı söylemler site yöneticileri tarafından kesinlikle onaylanmayacaktır.