Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural

Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural Kimdir

1981 yılı Ankara doğumlu olan Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural aslen Giresun Görelelidir. İlkokulu İstanbul Levent’te ,orta ve lise öğrenimini Ankara Çankaya da tamamladı. 1999-2006 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimine devam edip 2006 yılında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ana bilim dalında asistanlığa başlamıştır. Asistanlık öncesinde 2005 yılında Edinburg Western General Hospital da James Mander ile çalışma fırsatı bulmuştur. 6 yıllık asistanlık süresinin dolması ile gönüllü olarak Van Erciş e atanmış ve mecburi hizmetini orda tamamlamıştır. Resmi akredite estetik cerrahi fellowship programı olan İstanbul Plastik Cerrahi Akademide fellow olarak çalışmış ve Prof.Dr.Atilla Oymak ,Op.Dr.Osman Oymak,Op.Dr.Tunç Tiryaki ve Op.Dr.Esin Aksungur’dan Estetik Cerrahi ile ilgili eğitim almıştır.istanbul Plastik Cerrahi Akademideki çalışmaların ardından Yüzyıl Hastaneler Grubunda çalışmış ve sonrasında Medicana Çamlıca Hastanesinin Plastik Cerrahi klinik sorumlusu olarak görev yapmıştır. Medicana Çamlıca hastanesinden ayrıldıktan sonra Marebelis Klinik Nişantaşı’nda Prof.Dr.Murat Türegün ile çalışmaya başlamış eş zamanlı olarakta Fulya Terrace’ta kendi kliniğini kurmuştur.Dr.Vural halen Or-Ahayim Balat Hastanesi ve Nişantaşı’nda kendi kliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir.Op.Dr. Altuğhan Cahit Vural evli ve iki çocuk babasıdır.

Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural Hakkında

Doktorumuzun tedavi ettiği hastalıklar ;

  • Burun eğriliği
  • Meme Protezi
  • Yüz Estetiği
  • Bölgesel Yağlanma
  • Göğüs Estetiği
  • Kepçe Kulak Sorunu
  • Jinekomasti
  • Yüz Kırışıklıkları
  • Abdominoplasti
  • Cilt Lekeleri

Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural İletişim

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Işıl Apt. No: 3/3 Nişantaşı, İstanbul

0212 706 11 50

Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural Yorumlar

Derya T. : Yaklaşık 3 hafta once cahit hocama silhuette soft iple yuz askılama islemi yaptırdım..Açıkçası ilk basta cok cekincelerim ve korkularim vardı fakat hocamın becerikli elleri, ekibinin güleryüzü ve ilgisi beni cok mutlu etti.. sonuctan cok ama cok memnunum..yüzüm her gecen gün daha iyiye gidip beni şaşırtıyor. tekrar tekrar yaptirmak istedigim bir uygulama oldu.. hocama ve rejuvent ailesine sonsuz teşekkürler ,sevgilerimle ❤

Zehra S. : Dr. Cahit Vural ile yolum bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kesişti. Ilk randevudan sonra gönül rahatligi ile ameliyat gunune karar verdim. Cahit bey’in vizyoner yaklaşımı ve tüm süreçle ilgili şeffaflıgı hizlica karar vermemde çok etkili oldu. Bugün meme toparlama ve dikleştirme operasyonumun 10. Günü. Ameliyattan sonra neredeyse hiç ağrı çekmedim. Hastane personeli çok ilgiliydi. Güleryüzlü Hemşirem Öznur hanım ve her sorumda imdadıma yetişen beni rahatlatan Özge hanima sonsuz tesekkur ediyorum. Cahit bey ve ekibi adımımı attığım andan bugüne kadar o kadar iyi hissettirdi ki. Çok çok teşekkürler Cahit bey ekibinizle birlikte kalbime de dokundunuz, harikasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir