Op. Dr. Ayten Olgun

Op. Dr. Ayten Olgun hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Op. Dr. Ayten Olgun Kimdir

İlk orta ve lise eğitimimi Tokat Zile’de tamamladım ardından 1999 yılında On Dokuz Mayıs Tıp fakültesini kazandım 2006 yılında derece ile mezun olarak tıp doktoru ünvanı aldım. TUS da derece ile Zekai Tahir Burak Kadın hastalıkları ve Doğumevinde uzmanlık için hak kazandım 2012-2014 yılları arasında Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesinde mecburi hizmetimi tamamladım 2014 -2018 yılları arasında Medipol Üniversitesi Esenler Uygulama Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Öğretim Görevlisi olarak hizmet verdim 2018 Aralık ayında bu görevimden istifa ederek kendi muayenehanemi açtım.

Op. Dr. Ayten Olgun Hakkında

Doktorumuzun tedavi ettiği hastalıklar ;

  • Vajınusmus
  • Genital estetik

Op. Dr. Ayten Olgun iletişim

Teşvikiye Mah.Sezai Selek Sok.No:28-30 1/5, Şişli, İstanbul

0534 464 01 20

Op. Dr. Ayten Olgun Yorumlar

Çiğdem D. : Güleryüzlü,eğlenceli ve muayene esnasında detaylı bi şekilde herşeyi anlatması kesinlikle güvenle doğumunuzu Ayten hanım’a emanet edin.. Hayatımda yaşadığım en eğlenceli kontrol muayenesiydi.

Ayşe A. : Ayten Hocamla geçen hafta tanıştım 4 yıldır aşamadığım vajinismus tedavisi için başvurdum kendisine ve sadece 1 haftada 3 seans gibi kısa bir sürede korkumu atlattım. Bu korku ile birlikte kadın doğum doktorlarına olan korkumu da yendim bunu Ayten Hocam başardı. İlgisi ve güler yüzlülüğü ile insan kendisini güvende hissediyor. İyi ki benim doktorumsunuz hocam iyi ki tanımışım sizi.

Buket R. : Internette gezinirken rastladim Ayten Hocam’a umidimi kesmistim duzelecegime dair hic bi umudum yoktu onunla tanisana kadar 3 seans gibi kisa surede butun bilgisi ve anlatimlari ve uygulamalariyla sandigimdan daha kolay yendim vajinismusu ne desem nasil tesekkur etsem az iyi ki varsiniz Doktorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir