Op. Dr. Barış Demiriz

Op. Dr. Barış Demiriz hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Op. Dr. Barış Demiriz Kimdir

2007 yılında Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğ. ve Ar. Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanlığımı aldım. Uzmanlık sonrası Amerika, İngiltere, Fransa ve Romanya’da bariatrik cerrahi için eğitimler aldım. 2009 yılından sonra Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Obezite Cerrahisi Çalışma grubunu kurarak obezite cerrahisi uyguladım.

Op. Dr. Barış Demiriz Hakkında

Doktorumuzun tedavi ettiği hastalıklar ;

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Reflü
  • Mide Kanseri
  • Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri)

Op. Dr. Barış Demiriz iletişim

Harbiye, Maçka Caddesi, Feza Apartmanı No1 Kat:4 Daire:8 Nişantaşı, İstanbul

0530 572 75 50

Op. Dr. Barış Demiriz Yorumlar

Mehmet Ş. . Uzun zamandır canımı sıkan folikülit hadisesi için içmediğim antibiyotik kalmadığı ve artık umudumu yitirmeye başladığım bir dönemde karşılaştığım harika insan Dr.Barış Demiriz…
Operasyon öncesi kafamda bir dolu yersiz endişe varken, operasyon sonrasında 1 tane bile ağrı kesici almaya gerek duymadığımı belirtmek isterim.
Yıllardır dert olan bir şeyden beni kurtarması onun mesleki başarısı evet, fakat insanlığı, empatisi, nezaketi, hastasının bir et parçası değil de kendisi gibi bir insan olduğunu unutmaması ve en önemlisi de merhameti üst düzeyde olan muhteşem bir cerrah o.
Kendi ekolü için de gurur duyulması ve feyz alınması gereken bir şans…
Ben tanıdığım için ve doktorum olduğu için çok memnunum. İhtiyacı olan herkesin karşılaşmasını dilerim…

Gökhan D. : Gerçekten çok mennun kaldım barış hocamın donanımlı bilgisine , ilgi alakasına ..Ameliyat süresinde gayet motive edici , ameliyatta olabilecek herhangi bir kompilikasyonlara karşı öncesinde hazırlamasi,ameliyatım süresinde ve sonraki süreçte de hiç bir sorun olmaksızın sağlıklı bir sekilde kilo verip istenilen hedefime sayesinde ulaştım. Ameliyatimdan sonra 2 sene geçmesine rağmen hala irtibat iletişimini sürdürmektedir.. Eğer gerçekten işini mesleğini iyi icraa edecek bir doktor ihtiyaciniz varsa kesinlikle tavsiye ediyorum .. kendinizi ve sağlığınızı emin ellerine birakabilir siniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir