Op. Dr. Tolga Yener

Op. Dr. Tolga Yener hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Op. Dr. Tolga Yener Kimdir

Op. Dr. Tolga Yener 1998 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘ nden mezun olmuştur. 20042011 yılları arasında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilimdalında uzmanlığını tamamlayan Tolga Yener kurucusu ve sahibi olduğu kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Dr. Tolga Yener Hakkında

Doktorumuzun tedavi ettiği hastalıklar ;

  • Burun eğriliği
  • Meme Protezi
  • Meme Küçültme
  • Göğüs Estetiği
  • Yüz Estetiği
  • Saç Dökülmesi

Op. Dr. Tolga Yener iletişim

Meşrutiyet Mahallesi Rumeli Caddesi Villa İş Hanı No: 6 / 4 B Blok Nişantaşı, Şişli, İstanbul

0212 215 56 29 0535 645 13 40

Op. Dr. Tolga Yener Yorumlar

Gamze K. : Yillardir yuzumdeki lekeler ve izler icin gitmedigim yer kalmadi. Sevgili doktorum Tolga Yener’in tedavisiyle bir bucuk ayda parlayan harika bir cilde kavustum…Tabii yaninda dogal gorunumlu dudak dolgusuyla da beni yeniden yaratti. 30 lu yaslarima geri dondum adeta Cok tesekkurler Sizi ailecek cok seviyoruz. Iyi ki varsiniz

Leyla A. : Dr.Tolga Yener’e arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim.Harika bir doktor. Kendisinden meme büyütme, liposuction, yüzüme prp konularında yardım almak istedim. Planlama sürecini birlikte yaptık ve her soruma detaylı cevaplar aldım.Ayrıca ofisteki yardımcısından da gerek randevu, gerek ameliyat planlamasında çok güzel destek Üç işlemi de aynı ameliyatta tıbbi açıdan kusursuzca ve benim istediğim şekilde gerçekleştirdi.Hastanede 1 gün yattım. Ameliyat sonrası samimiyetiyle rahatlıkla kendisine danıştım. Kendisine minnettarım, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir