Op. Dr. Zaur Zakiev

Op. Dr. Zaur Zakiev hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Op. Dr. Zaur Zakiev Kimdir

Mevzun olduğu okul: İstanbul Üniversitesi, Çapa tıp fakültesi
Staj yaptığı yer: Wills Eye İnstitute- Philadelphia/USA
Yabancı Diller: İngilizce, Rusça, İspanyolca

Op. Dr. Zaur Zakiev Hakkında

Doktorumuzun tedavi ettiği hastalıklar ;

  • Göz Tembelliği (Ambliyopi)
  • Göz Kayması
  • Görme Bozuklukları
  • Glokom
  • Retina Problemleri
  • Katarakt
  • sarı nokta hastalığı
  • Üveit

Op. Dr. Zaur Zakiev iletişim

Mevlana Mahallesi Sultan Ahmet Caddesi No:9 Esenyurt, Beylikdüzü, İstanbul

Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi

444 57 48

Op. Dr. Zaur Zakiev Yorumlar

Ömer A. : Kendisi çok ilgilendi.Lazer ameliyatı için de beni farklı bir doktora yönlendirmişti.Biz yeğenimle birlikte geldik. İkimiz de gayet memnun kaldık kendisinden.Ben uzağı göremiyordum.Kullanmış olduğum gözlüğüm de vardı.Numarasında değişiklik yaptı Zaur Bey.Yeğenim için de dinlendirici bir gözlük yazdı.Uzun tedavi gerektiren bir sürecimiz olmadı.Muayene esnasında bize yakın davrandı ve yardımcı oldu.Tavsiye ederiz kendisini.

Fatma L. : Kendisi çok güleryüzlü, çok güzel hastayı karşılayan bir insan.Çocuklar gittiği zaman üzerlerinde bir tedirginlik olur ama Zaur Bey o tedirginliği atıyor.İlgisi, alakası çok iyi. Muayene kontrolleri çok iyi.Benim kızım da astigmat ve hipermetrop var.Kızımın bebekliğinden beri gidiyoruz ve gayet de memnunuz.Kendisine gitmeye devam ediyoruz.Kızımın göz tembelliği vardı.1.5 seneye yakın göz bandı kullandık.Sonrasında da damla kullanmaya başladık.Memnun kaldık kendisinden.Başka hastalara da tavsiye ederiz.Ben kayınvalidemi de katarakttan dolayı getirmiştim.Çok güzel karşıladı, çok güzel ilgilendi.

Tayfun E. : Çok iyi bir doktor kendisi. Ben birkaç tane doktora gitmiştim ve benim için baya sıkıntılı olmuştu.Zaur Bey’den sonra kesinlikle başka doktora gitmem.Ben yakını göremiyordum.Gözlük kullanmam gerekti.Gözlük verdi. İlgisinden çok memnun kaldım.Çok sabırlı biri ve kibar.Her konuda detaylı olarak, çok net bir şekilde bilgilendirdi beni.Herkese öneriyorum kendisini.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir