Prof. Dr. Alparslan Baksu

Doktor Alparslan Baksu hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilir gerekirse yorum yaparak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Doktor Alparslan Baksu Kimdir

Prof. Dr. Alparslan Baksu 1985 yılında İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1988 – 1992 yılları arasından İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlık eğitimini tamamlamış olan Alparslan Baksu Ota Jinemed Hastanesi’nde hastalarına hizmet vermektedir.

Alparslan Baksu Hakkında

Doktorumuzun tedavi ettiği hastalıklar;

  • Kısırlık
  • Doğum
  • Miyom

Alparslan Baksu İletişim Bilgileri

Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1, Beşiktaş/İstanbul

Özel Ota – Jinemed Hastanesi

0850 333 0388

Alparslan Baksu Yorumlar

Nazlı İrem : Ota Jinemed benim yıllardır gittiğim ve cok memnun oldugum bir hastanedir. Hamile kalınca daha önce cok kişiden olumlu yorumlar duydugum Alparslan Hocaya gitmeye karar verdim. Bebeğimi 21 gun önce de sağlıkla kucagıma aldım. Tecrubeleri sayesinde sağlıklı bir hamilelik gecirdim ki erken dogum risklerime ragmen butun gereken dogru önlemler sayesinde ben ve bebeğim cok sağlıklı kalmayı başardık. Ben herkese sağlıklı bir hamilelik diliyorum ve Alparslan hoca gibi bir profesore gitmelerini tavsiye ediyorum. Nazlı Irem

Tülin : Alparslan Hocam hamileligim, dogumum ve sonraki surecte sonsuz guvendigim, beni doguma cok rahat hazirlayan, deneyimleriyle ve profesyonelligiyle her acidan yanimda olan, bu sureci cok rahat gecirmemi saglayan doktorum. Iyi ki kendisini tanidim

Gül : Gebelik sürecimi sağlıklı, huzurlu geçirmemi sağlayan, ilk gününden bebeğimi kucağıma aldığım ana kadar bilgi ve donanımıyla beni yönlendiren güven veren Alpaslan Hoca’ya çok teşekkür ediyoruz. Kendisinin sürece yaklaşımı, donanımı sayesinde sezaryen doğumumun 10.gününde sorunsuz şekilde normal hayatıma devam edebiliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir