Prof. Dr. Korhan Taviloğlu

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilir eğer isterseniz sizde yorum yaparak diğer hastalarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu Kimdir

6 yıllık tıp eğitimini almak üzere İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi’ne giren Taviloğlu, uzmanlığını ise yine aynı fakültenin Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda almıştır. Uzmanlığını aldıktan sonra yine aynı fakülte ve aynı anabilim dalında doçentlik ve profesörlük ünvanlarını almıştır.

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu Hakkında

Doktorumuzun tedavi ettiği hastalıklar ;

  • Anal Bölge Hastalıkları
  • Fistül
  • Hemoroit
  • Anal Fissür
  • Kıl Dönmesi
  • Pilonidal Sinüs
  • Apse
  • Condyloma Akümunata
  • Rektal Prolapsus

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu iletişim

İzzet Paşa Mahallesi Yeni Yol Caddesi No:3 Nurol Tower Kat:16 D:1605, Şişli, İstanbul

0212 219 84 84 0530 326 06 96

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu Yorumlar

Metin Y. : Uzun uzun anlatmayacağım. 2,5 yıllık Hemoroid şikayetiyle gittiğim doktorumuz muayene ve tetkikler sonucunda buna ilaveten fistül, fissür ve makat sarkması teşhisi koydu. Bunun için ameliyat yapılması gerektiğini söyleyerek, detaylı bilgi verdi. Açık, net ve güven verici tavrı dolayısıyla hiç tereddüt etmedim. Ameliyat öncesi ve sonrası süreç hakkında Korhan bey ve asistanı Özgür bey tarafından bilgilendirildim. Bu arada belirteyim bu rahatsızlık 2,5 yıl önce geçirdiğim bir by pass ameliyatı ertesindeki hareketsizlik sonucu kabızlıktan dolayı başladı. Bu sebeple Korhan bey bir hekimin yapması gerektiği gibi öncelikle kardiyoloğumdan ameliyat olabilir onayı istedi. Ameliyata önce Allah’a sonra Korhan bey ve ekibine güvenerek çok rahat bir şekilde girdim. 1 gece hastanede yattım. İlk bir hafta-10 gün giderek azalan ağrılarım oldu. Bunlar zaten bana söylenen ve kabullendiğim ağrılardı. Ameliyat öncesi ve sonrasındaki önerileri aynen uyguladım. İkinci 10 günlük dönemde ağrılarım oldukça hafifledi. Bugün 25. günüm. 2 gündür ağrı kesici kullanmıyorum. Gerek de kalmadı zaten. Amiyâne bir tabir olacak ama; 2,5 yıldan sonra büyük tuvalet yapmanın keyfine tekrar varmaya başladım. Çeken bilir bunun kıymetini. İkna, güven, bilgilendirme, iletişim, ilgi, hijyen,… olması gerektiği gibiydi. Son olarak işinin ehli bir hekim Korhan bey. Güvenin.

Mustafa A. : 2000 yılından beri makatta yanma hemoroid makat sarkması anüsmus sıkıntılarını yaşamaktaydım.Prof Dr Tibet Erdogru’nun tavsiyesiyle hocamla tanışma şansını yakaladim.Daha ilk muayenede hastalığinin teshisini koyarak tedaviye başladı.Yaptığı başarılı operasyon sonucu tum hastaliklarimdan kurtuldum.Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Güler yüzü pozitif yaklaşımı ve tecrübesi ile şifa bulmaya calisan herkese tavsiye ederim.

Serpil A. : Korhan beyle kızımın internette araştırma yapması sayesinde karşılaştım,şu anda 66 yaşındayım,ilk hemoroid ameliyatımı kırklı yaşlarımda olmuştum,ikinciyi ise üç yıl önce.İlk ameliyatım oldukça başarılıydı ama maalesef tekrarladı,ikincisi ise tam bir fiyaskoydu.Üçüncü ameliyatımı Korhan bey 1 Mart 2018’de yaptı,ameliyat sonrası bu konuda deneyimli olmama rağmen pek kolay geçmedi ama doktorumun da dediği gibi iki buçuk ay sonunda sağlığıma tamamen kavuştum,umarım tekrarlamaz,fabrika ayarlarına dönmenin mutluluğu içindeyim,ameliyat sonrası takipten de çok memnun kaldım,teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir