Prof. Dr. Remzi Emiroğlu

Prof. Dr. Remzi Emiroğlu hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilir dilerseniz sizde yorum yaparak diğer hastalarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Prof. Dr. Remzi Emiroğlu Kimdir

Prof. Dr. Remzi Emiroğlu , Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde Genel Tıp eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesinde Genel Cerrahi ihtisasını tamamlamıştır.

Prof. Dr. Remzi Emiroğlu Hakkında

Doktorumuzun tedavi ettiği hastalıklar ;

  • Safra Kesesi Taşları
  • Fıtık
  • Pankreas Hastalıkları
  • Dalak Hastalıkları
  • Karaciğer Hastalıkları
  • safra yolu hastalıkları
  • Organ nakli (Karaciğer, böbrek ve Pankreas nakli)

Prof. Dr. Remzi Emiroğlu iletişim

Halkalı Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 16, Küçükçekmece

Acıbadem Atakent Hastanesi

0212 404 44 44

Prof. Dr. Remzi Emiroğlu Yorumlar

Burak B. : Eşimin karaciğerinde bir sıkıntı vardı. Tüm tetkikler yapıldı ve nakil kararı alındı. Ameliyat sürecimiz çok başarılı ve iyiydi. Yaklaşık 16 ay geçti ve kontrollerimiz devam ediyor. Remzi Bey ile sürekli iletişim halindeyiz. Doktorumuzun yaklaşımı çok iyi ve insancıl. Dostane, samimi ve candan tavırları için teşekkür ediyoruz.

Kadriye S. : Kızım için karaciğer nakli hizmeti aldık. Bir süredir kontrolünü de yapıyordu ve en son ameliyat ile nakil kararı aldık. Ben babası olarak donör oldum ve ameliyat iyi geçti. kızımın durumu çok iyi. 2. yılımız doldu ve her şey yolunda. Farklı bir şehirden ulaşmıştık Remzi Bey’e, kontrollerimiz bulunduğumuz şehirde devam ediyor. Doktorumuzun ilgisinden ve alakasından çok memnun kaldık. Taburcu olduktan sonra dahi bizi sordu ve ilgilendi. Sıkıntı yaşamamız halinde kendisine telefondan ulaşabildik ve yardım aldık. Çok memnun kaldık, çok iyi bir hekim. Çok hasta gönderdim kendisine ve etrafımda onu anlatmaya devam ediyorum.

Tekin C. : Tanımlanamayan Siroz hastalığım nedeni ile başvurdum Remzi Bey’e. Sevk üzerine ulaştım kendisine. Yaptığı titiz ve ilgili muayeneler sonucunda teşhisimi koydu, son çare naklime karar verdi. Ameliyat oldum, donör kız kardeşimdi. Kendisinden ve ekibinden almış olduğum tüm hizmetlerden çok memnunum. Doktorumun hastaları ile iletişimi çok güzel; güleryüzlü, samimi ve içten birisi. Sorularımızı dikkatle dinleyerek, ayrıntıyla açıklayan bir hekim. Olumlu yaklaşımı çok memnun edici. Ülkemde böyle bir doktorun varlığı çok memnun edici, böyle doktorların daha da artması dileğiyle. Tanıdığıma, bildiğime, sorana, sormayana tavsiye ediyorum kendisini. Beni hayata tekrar bağladığı için minnettarım ve kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir