Uzm. Dyt. Sernaz Çakır Ercil

Uzm. Dyt. Sernaz Çakır Ercil hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Uzm. Dyt. Sernaz Çakır Ercil Kimdir

Dyt. Sernaz Çakır Ercil 2008 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. 2015 yılında Yeditepe üniversitesi Eczacılık Fakültesi Fitoterapi yüksek lisansımı tamamlamıştır.Şuanda danışanlarına Sernaz Çakir Ercil Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezinde hizmet vermektedir. Aynı zamanda Samsunspor futbol kulübü A takımı ve alt-yapı diyetisyenliği görevini yürütmektedir.

Uzm. Dyt. Sernaz Çakır Ercil Hakkında

Doktorumuzun tedavi ettiği hastalıklar;

 • Şişmanlık (Obezite)
 • Kilo Problemi
 • Hiperlipidemi
 • Tip 1 Diyabet
 • Şişmanlık (Obezite)
 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • hipotroidi
 • hipertroidi
 • karaciğer yağlanması
 • safra kesesi hastalıkları
 • insülin direnci

Uzm. Dyt. Sernaz Çakır Ercil İletişim

Caddebostan Mahallesi Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi Günel Apartmanı No.4 Kat: 4 Kadıköy, İstanbul

Sernaz Çakir Ercil Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

0543 563 16 16

Uzm. Dyt. Sernaz Çakır Ercil Yorumlar

Nuri H. : Sernaz Hanım oldukça pozitif ve anlayışlı bir kişi. Herkese tavsiye ederim danışmaları için ben gayet memnunum çünkü. 2 aydır görüşüyorum çok kilo kaybım olmadı benden kaynaklanan sebeplerden dolayı ama buna rağmen sayesinde 3,5 kadar kilo verdim diyebilirim. Olumlu anlamda çok fazla değişim oldu kendimde gözlemlediğim. Kendisi de çok iyi niyetli bir kadın bu özelliğini çok seviyorum.

Ali S. : Kendisinden çok memnunum ve hiç de sıkılmadan devam ediyorum danışmanlık almaya. 2,5 aydır görüşüyorum ve 11 kilo verdim destekleriyle birlikte. Birçok değişim gözlemledim kendimde; hem bedenen hem de farklı alışkanlıklar edinmemle ilgili. Özellikle beğendiğim yanları, listeleri sıkmadan veriyor oluşu ve bu süreçte sizi hiç bunaltmaması. Bu sayede asla diyet yapıyor gibi hissetmiyorsunuz.

Sema A. : Önceden de gitmiştim yine kendisine ama ara vermiştim şimdi son 1 ayı geçkindir tekrar devam ediyorum. Zaten ailece gidiyoruz kendisine. Son danışma sürecimde 2 kilo kadar verdim, rahatsızlığım olduğu için çok da veremiyorum. Ama mesela sayesinde bu hafta 1,4 kilo yağdan vermişim. Aslında dizlerim için kilo vermem gerekiyor zaten bunun için devam ediyorum doktorumun yönlendirmesiyle. Normal insanlara nazaran Sernaz Hanım’ı kendimizden birisi gibi görüyoruz, ılımlı yaklaşıp tüm bildiklerini bize aktarıyor. Eşimin kolestrol şeker gibi rahatsızlıkları var mesela, bir şey söylediği anda Sernaz Hanım bilgilerini aktarıp destekler nitelikte ne var ne yoksa tıkır tıkır cevap veriyor her konuda. Bu özelliğini de ayrıca beğeniyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir